Неймовірно дивна новина надійшла із Золочева. Купка адептів московського православ’я під виглядом приватного будівництва вирішила збудувати у місті свою культову споруду.

Просто не може не вражати затята впертість промосковських попів. Як і не далекоглядність декотрих наших українців. Віднедавна маємо свою канонічну Православну церкву України, визнану Вселенським Патріархом. Навіщо, питається, шукати Бога поміж чужих пророків?

 Припускаю, що дехто з людей, котрі толерують московську версію православ’я, просто не знають, що можуть змінити свою конфесійну приналежність у цілком законний спосіб, який не суперечить церковним доктринам. Спеціально для таких громад наша команда свого часу випустила посібник, який окреслює шлях дій зі зміни конфесії у правовій площині. Обов’язково передам примірники цього посібника у Золочів і сподіваюся, що він допоможе людям, яких охмурюють московські батюшки.

Принагідно хочу відзначити мудрість Золочівської міської ради та міського голову пана Ігоря Гриньківа і подякувати їм за принципову позицію – рішення про заборону спорудження храму МП. Переконаний, що ви не допустите, аби в брехливий спосіб, прикриваючись житловим будівництвом, емісари чужої конфесії отруювали душі наших краян.

Свого часу за принципову позицію у боротьбі з «рускім міром» у Львові мене погрожували зарахувати до ворогів московського патріархату і ледь не оголосити анафему. То ж я не з чужих слів знаю, як важко навіть на власній українській землі боротися з московськими вірусами, що набагато страшніша за всі «корона епідемії». Але мене ні на секунду не покидала думка, що ми обов’язково переможемо. Однак у цій боротьбі дуже важливо зберегти від чужинського впливу свої душі.