Сьогодні одним з найпроблемніших питань комунального господарства Новояворівська залишається необхідність ремонтних та робіт і гідровипробувань на теплотрасах. Вони й надалі залишаються у власності скандального ТзОВ НВП «Енергія Новояворівськ» Дубневичів, яке, своєю чергою, не здійснює належного управління своїм майном. Усе це створює небезпеку чергового зриву опалювального сезону в Новояворівську та відтягує на невизначений термін відновлення подачі гарячої води.

Саме з цієї причини сьогодні у Яворівській районній адміністрації пройшла нарада за участю керівництва району, Новояворівська, представників НВП «Енергія Новояворівськ» та ТзОВ «Нафтогаз Тепло», яке зараз намагається врятувати ситуацію після років крадіжок і безгосподарності, які призвели до кризи в комунальному господарстві Новояворівська та Нового Роздолу.

Я вже другий рік займаюся питаннями налагодження нормального життя мешканців Нового Роздолу та Новояворівська, які не повинні страждати через халатність і злодійство попередніх управителів їхніх ТЕЦ. Моя позиція незмінна: усі амбіції та бізнес-інтереси мають відійти на задній план, аби через них мешканці міст не ставали заручниками холодних зим. Часу до початку нового опалювального сезону ще достатньо, але це не означає, що ситуацію треба доводити до цейтноту.

Під час сьогоднішньої наради лунали і конструктивні пропозиції, і, м’яко кажучи, не дуже. Мене особисто дивує нахабство власників НВП «Енергія Новояворівськ». Людей підозрюють у банальній крадіжці 1,4 мільярдів гривень, а вони продовжують корчити із себе невинних агнців і своїми безвідповідальними діями ставити під загрозу життєдільність двох великих міст.

Насправді найоптимальнішим виходом із ситуації мені вбачається, коли власники НВП «Енергія Новояворівськ» припинять займатися шантажем і з власної волі передадуть мережі в управління «Нафтогаз Тепло». В іншому разі не залишиться варіанту, крім як звернутися до суду, аби теплотраси і обладнання, яке ще залишається на балансі «Енергії Новояворівськ», було передано в управління, згідно з чинним законодавством.