Можна зрозуміти тих, хто там має садові ділянки, а багато хто вже й будинки через суд легалізував.. Вони неодноразово зверталися до міста зробити дорогу, а місто ігнорило. Тоді люди за свій кошт зробили, а зараз там все руйнується.

Також можна зрозуміти і будівельників, і місто, бо скоро вибори і треба ж показати результат, ну і в принципі міст потрібен.

Чого не можна зрозуміти, так це відсутності адекватної комунікації з тими, хто там має ділянки та будинки, урегулюваня питання компенсацій (з заводом Порошенка ж домовились за немалі кошти, коли треба було Гаванській міст будувати) і також врахування особливостей місцевості для забезпечення руху транспорту...

В місці, де в мене квартира, сталася схожа ситуація через будівництво метро. Нам перекрили проїзд до парковки, машина мусоровоз не може проїхати взагалі до місця баків і це тільки маленька частина проблем.. Знову питання: чому ніхто з мешканцями не обговорював як зробити краще? Люди багато чого можуть зрозуміти, коли з ними нормально комунікувати і намагатися знайти порозуміння.

Зараз на лівому березі з'явилася нова гаряча точка, зіткнення з поліцією і невідомо, чим це все закінчиться, враховуючи що скоро вибори і багато хто зможе захотіти це використати у виборчій кампанії...

Міст цей потрібен давно місту і юридично позиція, звичайно, сильніша у того, хто його будує.. Меру доведеться розгрібати цю ситуацію, яка сталася через відсутність норм комунікації.

Джерело: У Києві сталося зіткнення людей і поліції через будівництво