Філософія свободи в Росії неможлива. Я так думав і я це довів у своїй книжці “Антиукраїнець”. Виникає питання, а як же реальні (не московські, паркетні) мітинги в Хабаровську, за обраного людьми та ув’язненого Москвою, губернатора Фургала?

Справа у тому, що Фургал, батько якого є українцем з Полтавщини - це наша українська екзистенційна відповідь імперській Росії за перманентні захоплення українських земель і сімей (в тому числі і сім’ї Фургалів)!
У 1991 році українці розвалили СРСР. Прийшов час Росії. До речі, я не ідеалізую українців. Мер Хабаровська єдинорос Кравчук, також має українське коріння, але поводить себе як єдинорос чи великорос…

Далекосхідна республіка (така буде назва Далекого сходу), як і її стара-нова столиця - Хабаровськ майже наполовину заселені українцями, хай зрусифікованими, але з генами свободи і демократії. Може українська влада це зрозуміє і почне використовувати у гібридній війні з «тією стороною»… Воювати треба малою кров’ю і на чужій території - так Путіна вчив Сталін.

Залишити кометар