Кадрові тенденції в ній такі ж, як і по всій країні. Невтішні.

На цьому тижні відсторонили нового керівника в Донецькій області, Олега Єврейського. Раніше він не працював на держслужбі та в ДЕІ, але керував приватними структурами з сотнями співробітників. Він курував перевірку заводу Ілліча - коли оштрафували більше ніж на 10 млн грн.
Освіта MBA, досвід роботи на промислових підприємствах, ніякого корупційного шлейфу. Збільшив показники штрафів за 6 місяців роботи у порівнянні з попереднім періодом більше ніж на 10000%(!). Такі результати нового керівника ДЕІ чомусь не влаштовують.
І здогадайтесь, кого тепер пан Мальований призначив виконуючим обов’язки голови ДЕІ в Донецькій області? Правильно! Людину, яка пропрацювала в керівництві інспекції понад 5 років і стягнула за останній квартал свого керування аж 22 тисяч гривень - Олександра Євтухова. І це в Донецькій області! Однієї з найбільш забрудненіших областей в Україні.

Це просто якась суцільна ганьба! У мене потрохи завершуються цензурні слова, щоб описувати подібні ситуації, але гласність відкатів у реформі Держекоінспекції я вважаю своїм обов’язком.