Друзі, сьогодні рішенням Кабінету міністрів я закінчив роботу на посаді виконуючого обов'язки голови Державної екологічної інспекції України. Жодних причин такого рішення мені не пояснювали, розмов з цього приводу з Прем'єром у мене не було. Але я, звичайно, знав, що таке рішення готується. І судячи з того, яка політична картина вимальовується, моє звільнення було тільки питанням часу. Останніми днями було багато пропозицій «порєшать і офіційно прибрати приставку т.в.о.», але таких переговірників я посилав куди подалі.

Найближчим часом я опублікую детальний підсумковий звіт того, що було зроблено моєю командою за недовгий час перебування на чолі ДЕІ. Забігаючи вперед, скажу, що мені не соромно за нашу роботу, і ми встигли зробити більше, ніж будь-хто інший на цій посаді.

Дякую всім, хто вірив в нас і підтримував. Ваша підтримка завжди надихала мене. Зрозуміло, всі головні досягнення у нас ще попереду. Ніхто не обіцяв, що буде легко, тому я не здивований, не розчарований і не планую опускати руки.

Егор Фірсов