З цією ідеєю він звернувся до фонду Tabletochki, і вони погодилися допомогти.
Ось посилання, за яким можна зробити перерахунок і відслідкувати як просувається збір. Разом з Tabletochki визначено, що зібрати потрібно 200 тис. грн.

Егор Фірсов ділиться з нами на своій сторінці Facebook:

Друзі, після того, як мені спалили авто, багато хто з вас пропонував мені допомогу. Я вам дуже вдячний, і в мене є до вас прохання. Давайте краще допоможемо нашим лікарям і закупимо їм засоби захисту. А на авто я і сам зможу заробити згодом.

З цією ідеєю я звернувся до фонду Tabletochki, і вони погодилися допомогти. Я спеціально звернувся до відомих благодійників, щоб ні в кого не виникало зайвих питань щодо зібраних коштів. Всі гроші точно підуть на добру справу.

А тепер поясню, чому саме захист для лікарів є нашою метою. На жаль, не всі наші лікарні обладнані високоякісними засобами захисту, щоб лікарі спокійно займалися своєю роботою та рятували життя, не боячись за власне. Масок з перчатками та антисептиків – недостатньо. Їм потрібні якісні захисні костюми, які гарантують безпеку. А безпека лікарів - це запорука нашої впевненості у подоланні епідемії в Україні. До того ж, це найменше, що ми можемо для них зараз зробити.

В мене, як у держслужбовця, не дуже велика заробітна плата, але я готовий віддати половину на цю справу. Я розумію, що багато з вас, через карантин, потрапили не в краще фінансове становище, і тому не прошу зробити як я. Перерахуйте стільки, скільки можете, важлива кожна гривня.

Ось посилання, за яким можна зробити перерахунок і відслідкувати як просувається збір. Разом з Tabletochki ми визначили, що зібрати потрібно 200 тис. грн. Це якраз трохи більше, ніж коштувала моя машина. Всім заздалегідь вдячний!

P.S. Якщо ми не зможемо зібрати необхідну суму, то всі кошти, що надійдуть, будуть передані до ОХМАТДИТу, на потреби хворих дітей.