Лютий-2014. Уряд Яценюка. Війна. Але...


1) Уряд лише в травні спромігся скасувати через ВР тендери для закупівлі необхідного для оборони - затримка в три місяці з постачанням армії матеріальних ресурсів мала тяжкі наслідки, а рішення мало бути прийняте й реалізоване за одну добу!
2) Уряд лише в липні спромігся затвердити Державне оборонне замовлення - затримка в п’ять місяців з постачанням техніки і озброєнь мала тяжкі наслідки, а документ мав бути затверджений за два-три дні максимум!
3) Уряд лише в липні спромігся затвердити Порядок використання в Міноборони коштів, які ми з Вами понад 100 млн грн надіслали смс-ками на підтримку армії - затримка мала тяжкі наслідки, а той документ у 1,5 сторінки мав бути затверджений за кілька годин!
Тяжкі наслідки - це загиблі й поранені наші солдати, це захоплені ворогом наші території. Але ніхто за ті злочини не був посаджений! Ніхто - ні прем’єр, ні профільні міністри економіки і фінансів. І дотепер за те ніхто не відповів. Повна безкарність! Вона провокує безвідповідальність Урядів наступних.

Лютий-2020. Пандемія. Уряд Гончарука. Але... Аналогічні безвідповідальність і імпотенція. Замість того, щоб протягом доби зупинити експорт з України захисних масок і респіраторів - їх дозволили вивозити через кордон протягом майже двох місяців! І таки вивезли, майже 1000 (тисячу) тонн! Зараз САП справу порушила, ДБР має розслідувати. Побачимо, чи не спустять зазвичай на гальмах...

Лише арешт, суд і тюрма - стануть адекватною і переконливою відповіддю. Для обох Урядів - за 2020й і за 2014й! На місці Зеленського, я би саме так і зробив. Повноважень у нього й ним призначених достатньо. Підстав ще більше.

Тоді є шанс, що наступні за екстремальних обставин діятимуть негайно. Лише тоді.