Політична партія "Громадянська позиція" дбає про тісні контакти між керівництвом та місцевими організаціями. Для цього партія проводить зустрічі лідерів партії з депутатами місцевих рад, керівниками місцевих осередків і партійними активістами по всій Україні.

2 березня 2017 року одна з таких зустрічей відбулася у м. Тернополі.
Учасники з різних кінців Тернопільської області дискутували про ліберальні принципи у практиці місцевого самоврядування (з літа минулого року "Громадянська позиція" є повним членом Альянсу лібералів та демократів Європи – АЛДЄ), про поточні партійні справи, про політичні виклики для країни та для партії.У зустрічі взяли участь голова Координаційної ради "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко, голова Тернопільської обласної організації Петро Ландяк, його заступник Степан Кравець.
Жваву дискусію викликали такі питання, як перший досвід адміністративної реформи і зокрема децентралізації та інші аспекти місцевого самоврядування після цікавої доповіді експерта-юриста Бориса Руснака.Серія зустрічей проводиться за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.