Політичні рішення в державі сьогодні приймають не прем’єр-міністр, адміністрації чи міністри, а три особи – Зеленський, Шефір та Єрмак.

Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк у прямому ефірі програми «Борковський & Валевська. Політика» на каналі «Еспресо».

«На одному з телеканалів я мав дискусію з представником «слуг» Федором Веніславським. Я поставив йому запитання щодо незаконних дій влади, на що він відповів: «У 2019 році громадяни України обрали Президента України та монобільшість, тому ми керуємо, як хочемо». Відтак зараз стоїть питання, якою буде Україна вже за два місяці, бо в нас одна особа в дуже вузькому колі перебирає на себе всю владну вертикаль», – зауважив Володимир Гірняк.

Також лідер «Громадянської позиції» пояснив, чому за два місяці ми можемо відчути повну узурпацію влади з боку Зеленського.

«Напівзаконним способом через суд чи рішенням Кабміну може бути усунено мера Києва Віталія Кличка, будуть порушені кримінальні справи ще проти кількох мерів, які незручні президенту. Такий сценарій ми вже бачили з переобиранням голови НАК «Нафтогаз», коли Кабмін звільнив Наглядову раду, потім всупереч регламенту був призначений керівник, а за тим повернули Наглядову раду», – розповів Гірняк.

На його переконання, у правовому полі врегулювати узурпацію влади з боку монобільшості можна лише єдиним способом – позачерговими парламентськими та президентськими виборами.