Фракція “Громадянської позиції” у Львівській обласній раді сьогодні, 16 березня, під час позачергового засідання сесії виступила засудила силовий розгін Торецького редуту блокади торгівлі з окупованими територіями. Відповідну заяву оприлюднила керівник фракції Уляна Дорош.“Вимагаємо від правоохоронних органів назвати прізвища винних у цьому злочині та покарати їх згідно закону України. Вважаємо, що справою державної честі для нинішньої влади є також повне припинення торгово-економічних стосунків із ОРДЛО”, – зазначила Уляна Дорош.

Повний текст заяви:

Партія «Громадянська позиція» із самого початку торгівельної блокади на Сході України стояла на боці тих активістів, хто вирішив поставити справедливу крапку у економічних стосунках з ОРДЛО. Ми вважаємо, що неприпустимо і дуже цинічно в час війни давати ворогу можливість збагачуватись. Влада мала давно визнати непідконтрольні Україні території Донбасу окупованими і ввести режим блокади з ними. «Громадянська позиція» засуджує силовий розгін Торецького редуту блокади торгівлі з окупованими територіями. Ми також вважаємо неприпустимим і незаконним затримання і побиття активістів. Вимагаємо від правоохоронних органів назвати прізвища винних у цьому злочині та покарати їх згідно закону України. Вважаємо, що справою державної честі для нинішньої влади є також повне припинення торгово-економічних стосунків із ОРДЛО.

Разом із тим, закликаємо політиків не використовувати беззаконня на Сході як інструмент для здобуття політичних бонусів. Пам’ятайте – розпалювання ворожнечі поміж українців грає на руку кремлю та його прибічникам.