Гриценко зробив різку заяву щодо підвищення цін на газ та інші комунальні послуги для пересічних українців.

«Питання до всіх, хто молиться на Коболєва і коболєвих, тіпа «риночників». НАК Нафтогаз - державна компанія? Державна. Тобто наша з Вами. Інфраструктура, труби і насоси, вся техніка, будівлі, машини, компи і принтери - то все не коболєвих, а державі належить, нам з Вами, вірно? І коштів у коболєвих своїх там немає - там наші з Вами кошти. Влітку державна (наша з Вами) компанія, за наші з Вами кошти, закупила на зиму газ, задешево. І правильно зробила, запас потрібен. Потім надворі стало холодніше - і компанія раптом вирішила продавати наш з Вами газ, куплений тоді задешево - по вищій і ще вищій і ще вищій ціні, піднімаючи ціну щомісяця, своїм власним (тіпа ринковим) рішенням. Продаючи нам з Вами й без того наше з Вами, ще й надприбутки на нас з Вами коболєви вирішили заробити. Як так, чому? А мовляв, тому що ринок і правила ринкові: стає холодно, попит росте - от і ціна має рости.

Горе-бізнесмени, блін, і горе-риночники, на посадах і на зарплаті державних чиновників. Слів цензурних не вистачає. Хто їх учив азам економіки, щоби ринок бачити там, де його і близько немає? Хто закладав їм основи моралі й людяності? Не кажу вже про милосердя, адже шкуру вони зараз знімають з людей і без того придавлених пандемією і злиднями, втратою роботи і доходів родини», - написав політик на сторінці у Facebook.

На його думку, держава повинна забезпечити для своїх громадян дві важливі речі – безпеку і справедливість.

«Зараз люди відчувають себе в НЕбезпеці й НЕсправедливості, і не тільки через завищені ціни на газ. Аналогічний «ринок» в секторі енергетики, «ринок» в усіх мережах - коли не споживаючи продукт, нас чомусь змушують платити щомісячно за утримання мереж його доставки, список «ринків» можна продовжувати», – зазначив Анатолій Гриценко.