Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розкритикував проект закону «Про президента України», який підготувала парламентська фракція «Об’єднання Самопоміч», назвавши його «шкідливим для країни». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Прочитав законопроект «Про Президента України» авторства Оксани Сироїд. Висновок: не можна його приймати, не варто навіть реєструвати - цей законопроект є шкідливим для країни.

1) Чи треба позбавити президента нинішніх неконституційних кадрових повноважень щодо Укроборонпрому, чи державних регуляторів? Так, треба. І як кандидат у президенти я сам це пропонував. Але...

2) Категорично неприпустимо позбавляти/обмежувати конституційні повноваження президента, як це пропонує пані Сироїд, передаючи Верховній Раді, Кабміну чи прем’єр-міністру питання кадрової політики і підзвітності по лінії Міністерства оборони, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, навіть формування складу РНБО України», - сказав Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, партія «Самопоміч» запропонувала новообраному президенту Володимиру Зеленському внести в парламент та ініціювати ухвалення ним проекту закону «Про Президента України», який передбачає позбавлення глави держави ряду повноважень.