Член Координаційної ради партії «Громадянська позиція», голова держекоінспекції Волинської області - Олександр Кралюк:

І знову про підпали!!!
До питання "Що робити?"

Долучайтесь до репосту з хештегом #ДепутатПідтримай2339 ! Включіть "турборежим" заради довкілля!

‼️Закликаємо депутатів Верховної ради підтримати законопроєкт №2339 що збільшує розміри штрафів та відповідальність за підпали рослинності та забруднення атмосферного повітря!
Країна в пожежах, горять сотні гектарів полів, лісів, навіть території національних природних парків та заповідників. Шкода, що заподіяна пожежами довкіллю та майну громадян, обраховується сотнями мільйонів гривень, та вимагає залучення шалених ресурсів на приборкання та ліквідацію наслідків. Винуватці не бояться адміністративного покарання, та і відповідальні посадові особи не поспішають їх виявляти, бо штрафи замаленькі для того, щоб на це відволікатись. Але прийшов час змінити ситуацію!

В режимі відеоконференції відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності на якому розглянули законопроєкт №2339 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу)». https://bit.ly/34ks6Nn

За результатом засідання було прийнято рішення рекомендувати законопроєкт до першого читання. Сподіваємось, що найближчим часом № 2339 з’явиться в порядку денному.

Цей процес можна прискорити, якщо кожен, небайдужий до захисту довкілля громадянин, зробить репост та відмітить депутатів ВР зі свого округу або з партії, яку він підтримав на минулих виборах. Чим більше депутатів буде відмічено, чим більше суспільство вимагатиме змін, тим швидше закон буде включено до порядку денного, розглянуто та прийнято!