Партія «Громадянська позиція» закликає усі проукраїнські сили актуалізувати переговорний процес задля висунення єдиного проукраїнського кандидата на позачергових виборах міського голови Харкова, що відбудуться 31 жовтня 2021 року.

Про це сьогодні заявив голова Координаційної Ради партії Володимир Гірняк.

«Єдність патріотичних сил – фундамент українського Харкова.

Пам’ятник Тарасові Шевченку небезпідставно вважають одним з найкращих у світі. Щоправда, нині також небезпідставно муляють око деякі соцреалістичні скульптури, що оточують фігуру Кобзаря. Але в цьому теж є своєрідна символіка сучасного Харкова – знакового українського міста, яке ще не може до кінця позбутися, ні совкової спадщини, ні російських наративів.

Тому сьогодні усім патріотичним силам міста неймовірно важливо вкотре продемонструвати український дух Харкова. І зробити це можна уже 31 жовтня на позачергових виборах міського голови.

Патріотичні сили перебувають у стані переговорів, які наразі, на жаль, не вийшли на єдиного узгодженого кандидата. Комусь заважають партійні амбіції, комусь – безнадія. Мовляв, усе одно переможе космополітичний «спадкоємець» Кернеса Ігор Терехов, чи проросійський Добкін. Вважаю, такий песимізм абсолютно недоречним. Об’єднавшись, як це було, наприклад у 2014 році, харківські патріоти продемонструють свою силу. Силу, яка розвіє недолугі сумніви щодо українськості міста і змусить рахуватися з собою будь-якого мера, незалежно від його прізвища і політичних переконань.

Партія «Громадянська позиція» закликає усі проукраїнські сили Харкова, відкинувши особисті амбіції, давні образи та партійні пріоритети, актуалізувати переговорний процес задля висунення єдиного проукраїнського кандидата на посаду голови міста.

Пам’ятаємо, що у формулі наших перемог основний символ – це ЄДНІСТЬ!» – наголосив Володимир Гірняк.