Громадянська мережа ОПОРА у Львові презентувала результати 📊 моніторингу діяльності депутатів Львівської міської ради у 2019 році, який здійснювався в межах кампанії «Атестація депутатів місцевих рад».

З тексту дослідження, який налічує 72 сторінки, відібрав те, що стосується депутата від нашого округу – Романа Іванціва.

☑️Блок “Відкритості і прозорості” діяльності депутатів Львівської міської ради охоплює питання оприлюднення інформації про депутатів, графік прийому громадян, здійснення фактичного прийому громадян, інформування про результати своєї діяльності.

⚫️ Перелік обранців, які отримали «позитивні оцінки» – «4» та «5» включає в себе 49 депутатів Львівської міської ради, що становить 77% від складу депутатського корпусу.

Найвищі бали за результатами діяльності отримали 15 депутатів, серед них Р.Іванців (додаток 1)

⚫️ Щотижневий прийом громадян (найвищий показник) – лише 6 депутатів з усього депутатського корпусу: Роман Іванців, Олег Сорочкін (Громадянська позиція), Роман Грицевич (БПП “Солідарність”), Оксана Динік (Об’єднання“Самопоміч”), Маркіян Лопачак (ВО“Свобода”) та Віталій Свінціцький (Народний контроль).

☑️У порівнянні з попереднім роком зріс на 4% і досяг 17% показник голосувань проти лінії фракції у депутатів фракції «Громадянська позиція», проте він залишається найнижчим серед усіх семи фракцій у міській раді. Мінімальний індивідуальний показник тут у Юрія Кужелюка (9%), а максимальний – у Романа Іванціва (25%).

☑️Депутати Львівської міської ради практикують два підходи до публічного звітування і роблять це або індивідуально, або колективно.

Цьогорічні результати спостереження засвідчили, що цей показник продовжує залишатися одним з найбільш вразливих місць депутатського корпусу Львівської міської ради.

Так, публічно представили свій звіт лише☝️ 17 депутатів (27% від складу), з них - 4 (6%) звітували індивідуально на самостійно організованій зустрічі з мешканцями. Це депутати фракцій “Громадянська позиція” Роман Іванців ,“Народний Контроль” Анна Мармуляк та Ірина Оршак, ВО “Свобода” Андрій Рікота .

Продовжуючи тему оцінки якості оприлюднених звітів потрібно відзначити також Сергія Іваха, Івана Рудницького, Віталія Свіщова, Юлію Гвоздович, Романа Іванціва, Вікторію Довжик.

Звіти цих депутатів містять всю необхідну інформацію про роботу обранців у раді та її органах, взаємодію з виборцями, стратегічні проблеми, над вирішенням яких працювали депутати.

Повний текст дослідження ➡️ https://opora.lviv.ua/u-lvovi-rozpovily-pro-rezultaty-monitoryngu-diyalnosti-deputativ-lvivskoyi-miskoyi-rady-u-2019-rotsi/