«Громадянська позиція Гриценка» послідовно виступає за проведення великої політичної реформи. Про це розповів член Координаційної Ради партії «Громадянська позиція» Єгор Фірсов у ефірі «4 каналу».

«Окрім закону про імпічмент, має пройти загалом велика політична реформа. За неї ми дуже багато разів виходили під Верховну Раду», - каже Єгор Фірсов.

За його словами, політична реформа передбачає прийняття закону про імпічмент президента, закон про вибори до парламенту за пропорційною системою з відкритими списками, закон про Тимчасові слідчі комісії, а також запровадження відповідальності депутатів за неперсональне голосування та прогули засідань.

«Порушив депутат Конституцію, кнопкодавив, прогулював 30 відсотків засідань – позбавляєшся мандату. Я той депутат, якого було позбавлено мандату вперше за 28 років, не за прогули, а за позицію. А Клюєв, якого три роки вже немає ні у парламенті, ні в окрузі, отримує зарплатню, депутатський мандат, користується дипломатичним паспортом і так далі», - пояснив Фірсов.