Без зайвих слів, лише факти.

Єгор переконаний, що реформа Держекоінспекції повинна успішно продовжуватися, незважаючи ні на що. Це дійсно один з основних органів влади, завдяки успішній роботі якого стане можливим життя у чистій країні. Успіх роботи Екоінспекції є важливим для кожного.

"Саме тому я хочу підсумувати основні досягнення за 6 місяців, які мають бути продовжені та примножені новим керівником. Якщо ж з цих питань буде відкат назад, моя реакція буде відповідною. Без зайвих слів, лише факти.

1.Кадрове оновлення. 85% старого керівництва Інспекції в областях змінено. Це було зроблено тому що саме на територіях керівники системно займалися корупційними схемами, або ж просто бездіяльністю на робочому місці. Про це свідчили результати їхньої роботи. Деякі з них просиділи на посадах по 10-12 років. За цей час можна було зробити хоч щось суттєве для покращення екологічної ситуації в області. Зважаючи на це, ми долучили людей з різних сфер, не з чиновницької системи.

До прикладу, Столичний округ очолив Сергій Волков – людина з громадського сектору, яку всі знають і поважають в екоспільноті. Волинську область очолив військовий, який пройшов АТО, замкомандира роти "Айдар" – Олександр Кралюк. Тільки таку людину можна ставити на противагу браконьєрам та лісорубам. У Полтавській та Черкаській області (Центральний округ) інспекцію очолив підприємець – Євгеній Мартосенко, тобто людина, яка знається на менеджементі, що є вкрай важливо на керівній посаді. Насправді, дуже непросто переконати якісних управлінців прийти на держслужбу. Їх доводилось іноді вмовляти.

Були і проблемні тероргани ДЕІ – ті, які просто не приносили користі ні для довкілля, ні для бюджету країни. Це стосується Кримсько-Чорноморського округу та Азовської морської інспекції. Наразі вони ліквідовані, а ресурси, які виділялися на їх нерезультативну роботу будуть перерозподілені на інші області.

Тут треба віддати належне юридичній службі Інспекції, адже не було ні одного рішення суду про відновлення одіозних кадрів на посадах."

Егор Фірсов поділився з нами на своему блозі "Українаська Правда"