Гриценко звинуватив президента Зеленського у вибірковому застосуванні закону. Так політик відреагував на повідомлення про відсторонення голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького від посади судді КСУ.

«Не повірять – ніхто! Зеленский своїм Указом відсторонив Тупицького від виконання обов’язків голови КС. З посиланням на норми КПК, на період досудового слідства. І правильно зробив, можна було б голосно вітати таке рішення. Якби...

Якби той самий Зеленський не продовжував уперто кришувати заступника глави свого Офісу Татарова, хоча давно мав би його відсторонити, з посиланням на ті самі норми КПК, так само на період досудового слідства. Не відсторонив. Натомість благословив ігрища прокурорів і суддів задля прикриття Татарова. Як це називається? Це називається вибірковим застосуванням Закону», – зазначив Гриценко.

На його думку, такі дії президента шкодять країні.

«Зеленський, як бачимо з його вибіркових дій/бездіяльності, – і не хоче, щоб ми з Вами мали справедливе правосуддя. Звідси – тотальне свавілля прокурорів/суддів/силовиків і масова корупція, звідси - «Велике крадівництво» і повсюдне рейдерство чужої власності... Скільки б «інвестиційних нянь» на Банковій не понапридумували, при вибірковому правосудді владі/державі не повірять – ніхто!» – наголосив він.