Лідер партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк вважає, що Офіс Президента здійснює безпрецедентний тиск на депутатів Верховної Ради щодо ініціювання відставки спікера Дмитра Разумкова. Він прогнозує, що відставка відбудеться, адже в цьому особисто зацікавлений президент Володимир Зеленський.

Про це лідер «Громадянської позиції» заявив у ефірі ток-шоу «Говорить великий Львів».

«Мене мало цікавить політична перспектива Разумкова. Але мене турбує спосіб, у який це відбувається. Просто вчора чи сьогодні зібрали підписні листи. Я переконаний, що ця відставка відбудеться. «Слуга народу» дасть більше ніж 226 голосів, з тієї простої причини, що це потрібно особисто Зеленському», – сказав Володимир Гірняк.

Політик зауважив, що зараз державою керують три людини: президент Володимир Зеленський, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та перший помічник президента Сергій Шефір.

«Хто зараз керує в державі? Шмигаль керує? Кабмін керує? Міністри керують? Ні! Керують три особи: Зеленський, Єрмак та Шефір. Зеленського обрав народ України, а хто такий Єрмак? Його близькі родичі працюють в Росії. Хто ухвалює рішення, ось це мене дуже турбує», – наголосив Володимир Гірняк.

На його думку, відставка мера Запоріжжя, ймовірні відставки Дмитра Разумкова та Генеральної прокурорки Ірини Венедіктової, ротації в уряді – все це є симптомами нищення системи державного управління, тому державу потрібно буде рятувати.