24 червня кілька десятків людей пікетували приміщення Головного управління Нацполіції у Вінницькій області у зв’язку зі смертю члена команди «Громадянської позиції», вінничанина Олександра Комарніцького. Він загинув від рук місцевого правоохоронця.

Пікетувальники принесли фото загиблого Олександра Комарніцького із написом «Поліція вбиває», а також плакати із закликами покарати «злочинців у погонах», відправити у відставку міністра МВС та Генерального прокурора.

Учасники акції також оголосили вимоги до керівництва МВС, ДБР, Генпрокуратури та Президента України щодо якнайшвидшого розслідування і покарання винних у вбивстві Олександра Комарніцького.

Повний список вимог:
1. Якнайшвидше безстороннє розслідування обставин вбивства Олександра Комарніцького, встановлення кола всіх винних осіб.

2. Направлення слідчим ДБР клопотання до суду про взяття підозрюваних осіб під варту без права внесення застави відповідно до п.2 ч.4 ст. 183 КПК на час проведення досудового розслідування, оскільки злочин спричинив загибель людини.

3. Невідкладне звільнення із займаних посад: 1) Педоса Юрія Володимировича - начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. 2) Синявського Сергія Олександровича - начальника Вінницького ВП ГУНП у Вінницькій області. 3) Олійник Ганни Андріївни - начальника відділу комунікації ГУНП у Вінницькій області.

4. Добровільної компенсації моральної та матеріальної шкоди родині потерпілого коштом винуватців злочину.

5. Позачергової переатестації особового складу ГУНП у Вінницькій області та контроль за підготовкою особового складу.

6. Розслідування інших численних злочинів, вчинені на всіх рівнях представниками Вінницького оргзлочинного угруповання на чолі з Гройсманом і Порошенком та їхніх найманців в особі ГО «Гепард Антикримінал» та службовими особами вінницької поліції, котра приховує кримінальні правопорушення.

7. Надати вмотивовану відповідь по кожному з пунктів у найкоротші терміни, та вжити заходів відповідно до компетенції кожного з вищезазначених органів.

Поспілкуватися із учасниками акції прийшов т.в.о. начальника ГУНП у Вінницькій області Руслан Мороз, котрий прийняв заяву і супутні матеріали та повідомив, що на даний час є вже часткове виконання даних вимог. Тобто слідчим ДБР вже подано клопотання про взяття підозрюваного під варту, відсторонення (але ще не звільнення) з посади начальника обласної поліції Юрія Педоса, часткова матеріальна компенсація родині загиблого.

В разі невиконання вимог, активісти обіцяють вдатися до безстрокових акцій протесту.