В Харкові кандидату в президенти Анатолію Гриценку намагались зірвати прес-конференцію. За декілька хвилин до початку заходу в прес-центрі «Накипело» вимкнули світло.

За 5 хвилин до початку прес-конференції у прес-центрі вимкнули світло, після чого зник також інтернет та зв’язок. Таким чином, трансляція прес-конференції, де Анатолій Гриценко представив свою кандидатуру на пост голови Нацбанку, була зірвана. Світло увімкнули приблизно через 20 хвилин після початку, тож захід довелось проводити практично у темряві.

«За п’ять хвилин до прес-конференції - пропала електрика. Соупадєніє? Не думаю) Почали в темряві «при свічках» підсвітки з телекамер... Третє тисячоліття, європейська держава - і така мерзотна влада?», - прокоментував Анатолій Гриценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Останнім часом майже у кожному регіоні, куди їде Анатолій Гриценко, кандидату влаштовують провокації.

Так, у Житомирі зустріч Гриценка з виборцями намагались зірвати провокатори, які до цього були помічені в інших містах. П’ятеро людей штовхались, викрикували нецензурні гасла. Невідомі самі заявили, що приїхали з Києва.

Нагадаємо також, що 28 листопада 2018 року в Одесі близько 30-ти невідомих в масках скоїли напад на активістів та партійців «Громадянської позиції» та зірвали ефір Анатолія Гриценка на місцевій радіостанції. Постраждали троє членів партії, у двох з них струс мозку.