Лише Президент може ухвалювати кадрові рішення на Банковій. Про це лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко написав на своїй сторінці у Facebook.

«На Банковій є лише одна людина, яка має право ухвалювати державні рішення: видавати укази, розпорядження, директиви, ініціювати, підписувати чи ветувати законопроекти — це Президент України. Усі решта на Банковій, кого б туди не призначали, — то робочий апарат Президента, його канцелярія, помічники і радники. З ким комфортно, кому довіряє, чию думку вважає професійною, з тим нехай собі й працює. Для суспільства і держави то не суть важливо», — сказав Гриценко.

На його думку, дійсно важливими для суспільства і держави є інші дві речі: зміст політики Президента у сферах його відповідальності — національна безпека і оборона, дипломатія, силовий антикорупційний блок, а друге — кадрові призначення у сферах президентської відповідальності: генпрокурор, голови Міноборони, МЗС, СБУ, НБУ, керівники розвідок, секретар РНБО, військове командування.

«Призначення цих людей ще не було, щоб оцінювати, підтримувати їх чи критикувати. А воно одразу покаже, для чого їх призначають, чи спроможні вони виконувати визначені завдання і як від того зміниться наше з Вами життя», — резюмував Анатолій Гриценко.