Уряд планує підвищення тарифів на електроенергію для населення – програма виходу з кризи.

Серед запланованих урядом ініціатив для забезпечення фінансової стабільності енергетики в умовах кризи - перегляд тарифів на електроенергію для населення та перегляд "зеленого тарифу".

Про це йдеться в урядовій програмі стимулювання економіки, яка була затверджена 27 травня 2020 року на засіданні Уряду.

"В умовах карантину сектор енергетики зазнає втрат, пов’язаних зі зменшенням споживання промисловістю та населенням. Ручне регулювання ринку призвело до падіння цін на ринку електроенергії та дефіциту коштів для покриття операційних витрат виробників електроенергії", - йдеться у плані уряду.

Заплановані ініціативи.

"Уряд склав план виходу з кризи. Вирішив підняти тарифи на електроенергію для населення. Попри попередні тверді запевнення, що в інтересах монополіста-олігарха населенню тарифи не підніматимуть, обмежаться лише ударом по атомній енергетиці. Знову збрехали. Знову обдурили десятки мільйонів людей. Знову показали, кого насправді вони виводять з кризи і в чиїх насправді інтересах цей Уряд працює. Зате канали бенефіціара владу підтримають, нададуть їй «теплу ванну» на своїх ток-шоу. Щоб і на наступних виборах населення проголосувало як треба."


Ділиться з нами Анатолій Грицеко, щодо ситуації на своїй сторінці Facebook