У Миколаєві невідомі напали на агітаційний намет кандидата у президенти Анатолія Гриценка, в якому волонтерка роздавала газети. Це сталося сьогодні, 8 лютого.  

Намет був встановлений на вул. Крилова. Вдень двоє чоловіків із закритими обличчями підійшли до намету, дістали ножі і порізали його. Після цього втекли. На щастя, волонтерка не постраждала. Вона одразу викликала правоохоронців. На місце події приїхали представники Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, які опитали свідків. Зараз вони вивчають записи з камер спостереження з найближчих будинків.

Юристи політичної партії «Громадянська позиція» надали правову допомогу потерпілій волонтерці, яка написала заяву в поліцію.

Напередодні, 7 лютого, у Миколаєві відбулась акція «Чесних більше». Люди зібралися у центрі міста і засвідчили свою підтримку Анатолію Гриценку, як кандидату на пост президента. 

Це вже не перший напад на прихильників Гриценка.  Нагадаємо, 28 листопада 2018 року в Одесі невідомі напали на Анатолія Гриценка та партійців «Громадянської позиції». Тоді травми отримали троє партійців. Двоє з них звернулися до лікарні з підозрою на струс мозку, у третього була розсічена брова, медики надали йому допомогу на місці.