В Україні є проблема значно гірша, ніж корупція – непрофесійність влади.

Про це лідер партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк заявив у ток-шоу «Велика Середа» з Матвієм Ганапольським.

«Як на мене, у нас, окрім корупції, є набагато гірша проблема – відсутність професіоналізму. Дивлюсь на біографію деяких наших нових міністрів, або людей, які претендують на міністерські посади, а там мало не перший запис у трудовій книжці: «народний депутат України». Перед тим, якщо і працював, то невідомо де, і відразу – у міністри. От в цьому ключова проблема», – наголосив Володимир Гірняк.

На його переконання, у ворога-Росії система підбору кадрів значно вимогливіша. В Україні ж керують державою люди, які «потрапляють нізвідки».

«В Росії також є проблема з корупцією. Проте, ви подивіться, які люди займають відповідальні посади. Росія і Путін – це заклятий ворог. Однак в них є система підбору кадрів. Назвіть, будь ласка, прізвища міністрів уряду Шмигаля. Окрім самого Шмигаля та ще одного-двох, не назвете нікого. Ці люди потрапляють у владу нізвідки. Корупція є дуже великим викликом для нашої держави, проте, окрім неї, на першому місці – непрофесіоналізм, який руйнує державну систему управління», – наголосив лідер «Громадянської позиції».