«Триває оновлення Держекоінспекції, наразі змінено 80% керівників територіальних органів. Ми відкриті і шукаємо нових людей, які зробили собі ім‘я у громадському секторі. Інформація про конкурси є відкритою, ми всіх запрошуємо брати у них участь. У Столичному окрузі до нас приєднався відомий активіст Сергій Волков. Він багато років працював в екологічній громадській організації, і вже багато зробив для міста. Сподіваємось, що він зможе реалізувати свій досвід та енергію на державній службі.»

«Подолання екологічних проблем міста Києва та області потребує ефективних заходів екологічного контролю, адже наявні проблеми не вирішувались роками. Ситуація з «Київводоканалом», «Дарницькою ТЕЦ», заводами «Енергія», «Радикал» та багато інших проблем потребують злагоджених, чітких і прозорих рішень. Ми сподіваємось, що з появою нового керівника, більшість з цих проблем почнуть системно вирішуватись. Також важливим є діалог із громадськістю.

Ми повністю підтримуємо нового керівника, це допоможе йому працювати ефективно. У короткостроковій перспективі громадськість відчує сталі, позитивні зміни.»

Егор Фірсов ділиться з нами на своїй сторінці Facebook 

https://www.facebook.com/egor.firsov/posts/3300891066593887