Сьогодні, 6 березня, на сесії Трускавецької міської ради депутати підтримали звернення до Прем'єр-міністра України і голови СБУ щодо протиправних дій правоохоронних органів та відставки Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

У зверненні йшлося про неприпустимість такого жорстокого розгону протестувальників, як це мало місце нещодавно під стінами Верховної Ради України. Оскільки поліція та Національна гвардія проявили неймовірну та невиправдану жорстокість стовно мітингувальників, то Трускавець висловився за те, щоб Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова відправити у відставку.

Повний текст звернення.

Прем’єр-міністру України та Голові Служби Безпеки України

Звернення
щодо протиправних дій правоохоронних органів та відставки Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича

Ми, депутати Трускавецької міської ради, занепокоєні діями поліції та Нацгвардії щодо учасників протесту на вулиці Грушевського в місті Києві. Після Революції Гідності людина так і не стала цінністю для нинішніх державних очільників. Насильство та протиправні дії поліції і Нацгвардії до учасників протесту на Грушевського в місті Києві, а також реакція на це насильство Міністра внутрішніх справ і Генерального прокурора свідчить про їх ненависть до людей та зневагу держави. Вони глумляться над людьми і знецінюють державні інститути. Вони породжують ворожу місію - знищення України. Тому тільки незламність, боротьба за свободу та творення держави! І попри будь-які зусилля, останнє слово буде за людьми.

Трускавецька міська рада засуджує протиправні дії правоохоронних органів та вимагає відставки Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича.


Підтримали дане звернення двадцять депутатів, тільки один голос було записано у графу «утримався». За те, щоб Авакова відправити у відставку, проголосували представники семи з восьми політичних сил, представлених у Трускавецькій міській раді, а саме: «Громадянська позиція», «Свобода», «Батьківщина», «Самопоміч», «Конгрес Українських Націоналістів», «Народний контроль» та «УКРОП». Чотирьох депутатів фракції БПП «Солідарність» в залі під час голосування не було.