У парламент попереднього VIII скликання було внесено біля 13 тисяч законопроектів і проектів постанов, а прийнято трохи більше 2 тисяч нормативних актів, але це не змінило життя українців на краще. Бо життя змінюється не кількістю законів, а виконанням цих законів.

Про це розповів представник команди «Громадянської позиції» Микола Катеринчук в ефірі каналу «112 Україна».

На думку Миколи Катеринчука, попередній парламент запам’ятається людям кнопкодавством, постійним порушенням регламенту, відсутністю опозиції та більшості, ухваленням мертвого антикорупційного законодавства та тотальною політичною корупцією.

«Наступна Верховна Рада має відрізнятися від своїх попередників політикою справедливості. Головні виклики – боротьба з бідністю та трудовою міграцією. Креативний клас виїжджає. І боюсь, що які б законодавчі ініціативи ми не впровадили у напрямку відродження економіки, їх нікому буде скоро виконувати. Тому нашу економіку терміново треба відкопувати і діставати з олігархічної та корупційної труни, а не просто говорити про реанімаційні реформи. І саме цим і буде займатись «Громадянська позиція» у наступному парламенті в першу чергу», – зазначив Катеринчук.