Ситуацію треба швидко виправляти - затвердити нарешті штатний розпис і функціонал працівників Офісу Президента України.

Таку пораду президенту Зеленському дав лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Пропозиція #3 (точкова, але актуальна) - затвердити нарешті штатний розпис і функціонал працівників Офісу Президента України.

Чому? Бо гається час, а це зараз - найдорожчий ресурс, адже громадяни чекають від президента вже певних практичних результатів, їх відсутність чи затримка можуть підірвати довіру.

Дотепер не призначені керівники профільних директоратів президентського Офісу, більше того - навіть не оголошені конкурси на заміщення посад.

Причина? Бо не затверджено штатний розпис, тож конкурс оголошувати і потім призначати людей - немає юридичних підстав. Це ненормально і неефективно для здійснення президентом його повноважень, коли після інавгурації третій місяць (!) поспіль робота на Банковій триває у волонтерсько-ручному режимі.

Уже ясно, що протягом «перших 100 днів» ніякого системного плану дій здійснено, чи хоча б започатковано не буде. Через надто довгу організаційну затримку навіть Офіс президента за «перших 100 днів» сформувати не встигають.

Ситуацію треба швидко виправляти, щоб дальша робота президента була системною, плановою і ефективною!» - написав Анатолій Гриценко у Фейсбук.