Представникам українського політикуму зараз, коли є реальна загроза російського вторгнення, а «російський кріт» сидить керівником Офісу Президента, треба всім об’єднатися і поставити питання заміни Єрмака, який презентує російські інтереси в українській владі.

Про це лідер партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк заявив в ефірі ток-шоу «Говорить великий Львів» на телеканалі НТА.

Політик висловив переконання, що за цієї влади тимчасова слідча комісія Верховної Ради України, СБУ, генпрокурор й силові структури точно не притягнуть до відповідальності осіб, винних у провалі операції із затримання «вагнерівців».

«Але для мене абсолютно очевидно, що в такому випадку як сказав «Bellingcat», винуватим є вище військово-політичне керівництво України», – зазначив Гірняк.

Лідер «Громадянської позиції» нагадав, що є конкретні прізвища – Президент Зеленський і керівник Офісу Президента Єрмак. І вони обоє відповідатимуть за те, що відбулося.

«Представники іноземних спецслужб, зокрема британських, радили президенту Зеленському не видавати всю інформацію Єрмаку… А зараз хто керує в державі, хто керує силовими структурами, хто керує урядом? Єрмак! Хто такий Єрмак, який повністю монополізував вплив на Президента? Це дуже небезпечно», – наголосив Володимир Гірняк.

Політик виділив непублічність Єрмака – він не виступає на телебаченні, його родина проживає в Росії.

«Міністри й депутати ходять на телебачення, а рішення ухвалює одна особа, яка монополізувала вплив на Президента Зеленського. Стосовно Президента Зеленського маю сумніви, чи він свідомо попередив Лукашенка про цю спецоперацію, а стосовно Єрмака таких сумнівів немає», – сказав Володимир Гірняк.