Партія «Громадянська позиція» обирала своїх 164 кандидати за кількома основними вимогами.

Про це в відео-інтерв’ю Politeka заявив представник команди партії «Громадянська позиція» Микола Томенко.

За його словами, під час формування списку для партії «Громадянська позиція» були головними дві тези. Перша – це принцип відкритості. На момент презентації списку партія оприлюднила повні переліки прізвищ кандидатів. Друга – це підбір таких людей, які пройшли випробування на корупційність, патріотизм та на професійність.

«Ми вважаємо, що ці три складові є дуже важливими. Цим людям може бути і 54 роки, як от Томенку, але якщо вони, будучи на посадах, не мали жодного приводу – інформаційного, політичного, правового у частині корупційності, то це потрібні люди», – говорить Томенко.

В партію також не розглядали осіб з російським бізнесом і громадянством Росії, ці люди мали підтвердити, що вони захищають національні інтереси і захищали раніше. І найважливіше – професійність, наголошує політик. Між іншим, мається на увазі не стаж роботи в сфері, а обізнаність в секторі управлінської діяльності.

Нагадаємо, нещодавно також Микола Томенко розповів про махінації в парламенті. За його словами, коли мова заходить про те, що Володимир Зеленський є символом шоу у політиці, варто не забувати, що спочатку Верховна Рада перетворила українську політику на шоу. Свідченням цього була навіть поведінка політиків на інавгурації новообраного президента.

Також політик зазначив, що у депутатів на сьогодні постав вибір – або Верховна Рада, або тюрма. Це вже так зване політичне виживання. А тим паче, якщо мова йде про тих, хто причетний до оборудок з грошима і безпосередньо зацікавлений в отриманні депутатської недоторканості.

«Вони вже останні місяці інвестують з страшною силою в мажоритарні округа і хто б їм що не сказав, вони б ніколи за це не проголосували. Такі майже всі депутати «Народного фронту» – велика кількість мажоритарників. Практично всі мажоритарники, які за наші з вами гроші інвестували в свої фірми, а зараз пішли в партії проситися», – наголошує Томенко.