Лідер партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк прокоментував присутність топ-посадовців силових відомств на святкуванні дня народження одіозного заступника керівника Офісу Президента Олега Татарова.

«Про Татарова вже більше ніж рік ведеться дискусія. Проти нього була порушена кримінальна справа… Це – людина, яка фактично курує правоохоронну систему в Україні… Ми декларуємо, що є європейською державою, а після цього з’являється відео, де до пана Татарова на день народження приходять два заступники Генпрокурора, які зобов’язані були реагувати на його незаконні дії… Тут як мінімум мала би бути реакція перших посадових осіб держави і сам Татаров має бути відсторонений від займаної посади. На жаль, наша влада, яка декларує європейські цінності, такою не є», – заявив Володимир Гірняк в ефірі телеканалу «Прямий».

За інформацією, яку оприлюднили журналісти «Української правди», на святкування дня народження заступника голови Офісу президента Олега Татарова з’їхалось більше десяти топ-посадовців силових відомств – зокрема ті, що були пов’язані з розслідуванням справи Татарова.