Партія «Громадянська позиція» закликає Президента України Володимира Зеленського працювати саме на такий результат Нормандської зустрічі.

Росія, Франція, Німеччина і весь світ повинні отримати чіткий сигнал: українська сторона твердо відстоюватиме свій суверенітет і в жодному випадку не перейде «червоних ліній» - поступок, котрі загрожують Україні федералізацією, зміною європейського курсу, чи зняттям економічних санкцій проти Росії.

На перемовинах у Нормандському форматі, кожен із пропонованих кроків має відповідати міжнародному праву і національним інтересам України, яка стала жертвою російської агресії, без жодного примусу до перетину «червоних ліній».

Ці «червоні лінії» не повинні використовуватися окремими політичними партіями чи політиками України для отримання електоральних дивідендів - вони мають стати нашими спільними, засадничими позиціями Держави Україна на майбутніх перемовинах.

Ми усвідомлюємо важливість і складність місії українського Президента на зустрічі в Парижі.

Сподіваємося, що ця зустріч стане успішним початком завершення війни – заради повернення мільйонів наших громадян до мирного життя і заради відновлення Держави Україна в межах міжнародно визнаних кордонів (станом на лютий 2014 року), включно з Автономною Республікою Крим.