Представник команди «Громадянська позиція» Микола Томенко в своїй програмі на «4 каналі» проаналізував партійні списки політичних сил, які братимуть участь у позачергових виборах.

«Для середньостатистичного українця не настільки цікаві програми політичних партій, як списки кандидатів. І тут склалась унікальна ситуація. Єдина політична сила, яка першою презентувала список і згодом його не змінювала, стала політична партія Анатолія Гриценка «Громадянська позиція». Таким чином партія показала, що не продавала місця в списку, не дописувала, а відкрито показала найбільш фахових та підготовлених людей. Натомість жодна інша політична сила не спромоглася на такий простий та очевидний крок», - сказав Микола Томенко.

Томенко також пояснив чому партійні вожді так довго не показували повні списки кандидатів та тих, хто балотується по мажоритарних округах.

«Ми бачили з’їзди, де презентували п’ятірку або десятку кандидатів і розповідали про можливих кандидатів в округах. Потім починалося найцікавіше. Списки змінювались, як і кандидати на мажоритарних округах, і тільки після реєстрації в цих списках ми побачили: унікальних, спеціальних людей, токсичних людей», - зазначив він.

Політик підкреслив, що лідери партій боялися, що цей «квітник» з різних політичних епох та фінансових кіл побачила велика кількість виборців.

Більш детально про списки у відео.