У політичній партії «Громадянська позиція» визначились із відповідальними за роботу передвиборчих штабів ще у двох областях – Житомирській та Кіровоградській.

Таке розпорядження підписав сьогодні голова Центрального виконавчого комітету політичної партії «Громадянська позиція» Микола Нещадим.

У Житомирській області Олександра Величка призначено відповідальною особою з проведення підготовчої роботи з формування і кадрового наповнення виборчих штабів для участі у виборах президента у 2019 році.

Величко буде відповідати за організацію виборчої кампанії, формувати та організовувати роботу окружного виборчого штабу на громадських засадах на період до початку виборчої кампанії.

В жовтні 2010 року Олександра Величка вперше обрали депутатом Житомирської міської ради по мажоритарному виборчому округу. Обіймав посаду заступника голови постійної комісії ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та гуманітарних питань. В жовтні 2015 року був вдруге обраний депутатом міської ради, а також депутатом обласної ради, але відмовився від мандата.

З червня 2016 року очолює обласну організацію «Громадянської позиції» на Житомирщині.У Кіровоградській області Олександра Жимінюка призначено відповідальною особою з проведення підготовчої роботи з формування і кадрового наповнення виборчих штабів для участі у виборах президента у 2019 році.

Жимінюк буде відповідати за організацію виборчої кампанії, формувати та організовувати роботу окружного виборчого штабу на громадських засадах на період до початку виборчої кампанії.

Олександр Жимінюк з 2015 року є членом «Громадянської позиції». У той же рік він став очільником Кіровоградського обласного осередку партії.

В одному з інтерв’ю Олександр Жимінюк підкреслив, що якби в Україні на всіх рівнях були чесні прокурори, які можуть посадити за ґрати найвищих осіб, то країна просувалась би вперед. Правоохоронна система, на його думку, важливий важіль змін.Нагадаємо, днями у «Громадянській позиції» визначились із відповідальними за роботу передвиборчих штабів у Волинській, Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях.