Наступний уряд має стати технократичним та вирішити соціальні та економічні проблеми в країні.

Про це заявив народний депутат, представник команди партії «Громадянська позиція Гриценка» Дмитро Добродомов у ефірі каналу 112 Україна.

«До чого довів країну нинішній прем‘єр, усі знають. Ймовірним кандидатом на цей пост називають Бойка, але будемо об‘єктивними – його партію ніхто не візьме в коаліцію, тому це неможливо. Далі називають кандидатуру рок-музиканта, який не знає ціни на газ – це смішно.

Люди змінилися, хочуть повного оновлення парламенту. Готові голосувати навіть за некваліфікованих та непрогнозованих політиків. Добре це чи погано – покаже час.

Важливо говорити про те, які завдання має розв'язати майбутній прем‘єр-міністр. Якщо це буде людина обрана знову за політичною квотою, то вона буде постійно озиратися на рейтинги своєї партії, ухвалюючи важливі для країни рішення. Вже таке проходили, бо це системно. У нас вже були «бюджетні ночі», коли прем‘єр цинічно викреслював гроші з освіти і перекидав на пожежні машини, бо йому потрібні були голоси.

Наступний уряд має бути технократичним та виконати соціальні та економічні завдання, представити конкретний план дій та нести за нього політичну відповідальність», – вважає Добродомов.