Конституційний суд України визнав створення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), неконституційним. А це означає, що усі рішення, які ухвалювала ця комісія у встановленні тарифів ЖКГ, були незаконними, зазначив представник команди партії «Громадянська позиція» Микола Катеринчук.

«27 серпня 2014 року, коли був Іловайський котел, Порошенко своїм указом створив Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), призначивши Вовка із Рошену головою. Вдумайтесь чим були зайняті думки Порошенка, коли на сході країни було справжнє пекло! Упродовж п’яти років НКРЕКП грабувала бюджет України, обслуговувала інтереси олігархічних груп, запроваджувала «Роттердам+», залазила в кишеню кожної української родини. Порошенко призначав і звільняв туди членів комісії одноосібно. І усі п’ять років парламент, уряд, суди, які мали би дати по руках Порошенку, робили вигляд, що все нормально», - зазначив Микола Катеринчук.

КСУ вважає, що Порошенко вийшов за межі своїх повноважень. А це означає, що усі рішення, які приймала НКРЕКП по тарифах, є незаконними. На думку Катеринчука, президент Зеленський, новий парламент та уряд нарешті зможуть вирішити питання справедливих тарифів на ЖКГ для України. А Порошенко та його оточення мають понести не лише політичну, а й кримінальну відповідальність за цей злочин.