Виділення коштів на оздоровлення дітей рятувальників, що згинули під час пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі ініціює фракція «Громадянської позиції» у Львівській обласній раді.

Відповідне звернення озвучила керівник фракції Уляна Дорош на пленарному засіданні сесії облради. Нижче – повний текст звернення.

Звернення.

Шановні колеги! Минає рік, від коли страшна трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі сколихнула цілу державу. Загинули люди, які гідно виконували свій обов’язок і зробили все, щоби пожежа не переросла у масштабне екологічне лихо. Рятувальники залишили осиротілими свої сім’ї, своїх дітей. Вважаємо нашим обов’язком піклуватись про ці родини, адже вони втратили своїх годувальників. В першу чергу – йдеться про опіку над дітками. Від імені фракції «Громадянської позиції» звертаюсь до Вас із проханням виділити із бюджету кошти на оздоровлення дітей рятувальників, що загинули на Грибовицькому сміттєзвалищі під час виконання своїх професійних обов’язків. Переконані – це найменше, що ми зараз можемо зробити для цих сиріт.