Сьогодні, 14 вересня, Анатолій Гриценко зустрівся із колишнім Генеральним секретарем НАТО Андресом Расмуссеном та зі спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером.

Політики обговорили, як прискорити вирішення проблеми російської агресії.

«Ключові питання: як підвищити ефективність співпраці України з Євросоюзом і НАТО, як прискорити вирішення проблеми російської агресії, забезпечити стійкий довготривалий мир. Підходи співпадають, порозуміння є, шукаємо і знайдемо, спільно з партнерами», - так прокоментував зустріч із Расмуссеном Анатолій Гриценко.

Із Куртом Волкером політики також обговорили майбутнє Донбасу та обмінялись оцінкою ситуації.

«Ще з того часу, як Волкер не був офіційним представником американського уряду з вирішення цих проблем, наші погляди практично співпадали в оцінках та можливих шляхах вирішення», - казав лідер «Громадянської позиції» напередодні зустрічі.

Гриценко вважає, що подібні зустрічі міжнародного формату з кандидатами у майбутню владу відбуваються часто, бо іноземні партнери хочуть прогнозованості.

«Вони дивляться, хто має шанс, питають, якою буде країна, коли до влади прийде певна команда», - вважає Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, Курт Волкер та Андрес Расмуссен приїхали в Україну, аби взяти участь у щорічному форумі YES.