Гриценко вважає безвідповідальним ставлення попереднього і нинішнього урядів до промислового виробництва.

Важливість реального сектора економіки, технологій і виробництва товарів стала ще більш очевидною в умовах пандемії COVID-19, констатував лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Пандемія, серед іншого показала, що саме реальний сектор економіки, технології і промислове виробництво, є базовим і пріоритетним. А де не є - має стати базовим і пріоритетним", - написав політик на своїй сторінці в Facebook в неділю, 17 травня.

Гриценко навів приклад Китаю, який за два з половиною місяці збільшив обсяг експорту медичних товарів на 20 млрд доларів. Йдеться про сотні мільярдів одиниць медичних масок, захисних костюмів, окулярів, тестів на коронавірус, інфрачервоних термометрів, сотні тисяч апаратів штучної вентиляції легенів.

"У програмі уряду Гончарука слово "промисловість" було відсутнє взагалі. Програми уряду Шмигаля як такої взагалі немає, спрямований до Верховної Ради проєкт депутати назвали "рефератом" і відправили назад, для доопрацювання", - нагадав лідер "Громадянської позиції".

"Поки у нас горе-чиновники щось пишуть / допрацьовують, той, у кого є потужний промисловий сектор - зараз на коні і завжди буде на коні", - підсумував політик.

Джерело: ZN.UA