Ми, київські місцеві організації політичних партій «Сила людей», «Демократичний альянс», «Громадський Рух «Хвиля» та «Громадянська позиція», прийняли рішення скоординувати свої зусилля на виборах до міської ради Києва та мера Києва.

Нас гуртує спільна справа, тож ми вирішили формувати коло однодумців. Головне, що нас об’єднує - це єдина візія, яка наболіла для київської громади: Київ треба рятувати. Ми переконані, що:
- за останні 15 років громада Києва втратила справжнє самоврядування і здебільшого керується через офіс Президента;
- 15 років у Києві діє організоване злочинне угруповання на базі великих забудовників та державних чиновників центральної влади, мета якого - привласнення коштів та майна киян;
- Київ на межі транспортного та комунального колапсу, в першу чергу через неефективний менеджмент попередніх мерів та ручне керування з офісу Президента;
- як результат попередніх трьох пунктів місто щотижня втрачає історичні пам’ятки, зелені зони, соціальні зони. Усе будівництво у Києві підпорядковане створенню квадратних метрів житла чи розважальних зон.
- не дивлячись на 21 століття інфраструктурні комунікації Києва так і залишились на рівні 20-того століття;
- Київ, який був раніше номер один зеленим містом Європи, зараз став зоною екологічного лиха;
- 15 років показали, що правоохоронна система не здатна адекватно виявляти та карати злочини, а в непоодиноких випадках вона ще й сама є зацікавленою стороною у нищенні Києва.
Вихід один: КИЇВ ТРЕБА ВРЯТУВАТИ!
За нами не стоять олігархи, та у нас є наша репутація і підтримка свідомих киян. Саме тому ми звертаємось до всіх:
В жовтні 2020 року буде чергова можливість почати активні зміни і нам потрібна допомога кожного. Долучайтесь до нашої командної боротьби. Нам потрібна допомога в різних галузях: створенні ефективних рішень для Києва; поширенні інформації про нашу команду; участі в акціях прямої дії, зборі фінансових ресурсів. А головне - нам потрібні ті, хто готові йти до Київради боротися за киян, а не інтереси забудовників.

Незалежні партії об'єднують зусилля на київських виборах. Перехід до відео