В ефірі «Politeka Online» політик та громадський активіст Олексій Гриценко розповів, яку ключову проблему Дарницького району Києва так і не зміг ліквідувати нинішній депутат-мажоритарник.

«В 212 окрузі, від якого я планую балотуватись, зараз є депутат, якого я б не хотів бачити знову в парламенті. Багато речей, які були потрібні району, просто не робились. Ми піднімали питання Дарницької ТЕЦ, яка сьогодні просто вбиває своїми викидами мешканців району вже не перший рік. Так от нам, активістам, вдалось добитися бодай того, щоб вони почали міняти фільтри. Звичайно це тільки початок, бо проблема до кінця не вирішена, і я планую працювати в цьому напрямку й надалі. А от депутат, який сьогодні в Верховній Раді від 212 округу, навіть не намагався допомогти нам, а це, між іншим, одна з ключових проблем Дарницького району», - сказав Олексій Гриценко.

Нагадаємо, що нещодавно лідер «Автомайдану» Олексій Гриценко заявив про намір балотуватися до Верховної Ради від партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка у виборчому окрузі №212 у Києві.