«У 2016 році у Харкові були декомунізовані 52 вулиці, 4 райони та 5 станцій метро. Сьогодні ж в.о. міського голови Ігор Терехов заграє з відповідним електоратом та із завидною наполегливістю намагається, зокрема, повернути проспекту Петра Григоренка його колишню назву – проспект Жукова.

Зайве, мабуть, говорити, що це - всупереч закону Про декомунізацію. Більше того, не забуваймо, що від Харкова до кордону з Росією – ВСЬОГО 40 кілометрів. І от це штучне протиставляння українського міста – Україні може мати для держави в кінцевому результаті важкі наслідки», – зазначив голова Координаційної Ради партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк.

«Сьогодні ціла низка проукраїнських політичних сил, включно – із «Громадянською позицією», активно включились в процес протистояння проросійській політиці Терехова. Цей персонаж, орієнтований на Кремль, не повинен стати мером українського Харкова. Однозначно – слід свідомим політичним партіям об’єднатися в пошуку сильного проукраїнського кандидата на посаду міського голови, здатного перемогти. Панове, до роботи!

Зі свого боку, «Громадянська позиція» готова до спільної праці на користь нашого Харкова», – наголосив Володимир Гірняк.

Фото: uinp.gov.ua