За наступні п’ять років нам треба перетворити країну на будівельний майданчик та створити державну машину, яка працюватиме для людей.

Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV, відповідаючи на запитання: чи може новообраний парламент перезапустити систему?

«Вам скажу так: не зможе і не треба. Немає чого перезапускати. Немає системи. Воно зруйноване дотла. Це тільки ілюзія, що в нас є міністерства, що є президент, що є парламент, що є уряд. Чому ілюзія? Якщо не виконуються закони, які ухвалює парламент, – гріш йому ціна. Суд ухвалює рішення – понад 60% не виконуються. Яка система? Людина захищена, вона відчуває себе в спокої? Ще знизу оту мзду носять», – зауважив Гриценко.

Він наголосив, що держава має працювати чітко та зрозуміло для людей.

«Зараз не працює державна машина в принципі. І тому дуже важливо, щоб вона запрацювала і вона повинна працювати, як метро працює. Людям зрозуміло, правила гри прозорі. Все чітко і зрозуміло. Отак і повинна працювати державна машина. Нам треба, насправді, за ці п’ять років перетворити країну на будівельний майданчик, закласти правильні блоки, які працюватимуть», – констатував лідер «Громадянської позиції».