Фракція «Громадянської позиції» у Львівській обласній раді виступила з ініціативою віддати належну шану героям Небесної Сотні на місцях. Відповідне звернення до голови Львівської обласної ради та голови Львівської обласної державної адміністрації озвучила керівник фракції Уляна Дорош.

Нижче – повний текст звернення:

«Шановний голово, шановні колеги-депутати. Упевнена, ніхто з вас не сперечатиметься з тим, що Революція Гідності стала початком новітньої історії України. Історії, яка, нажаль, зараз пишеться кров’ю українців. І хлопці із «Небесної сотні» стали першою сторінкою в цьому літописі. «Небесна сотня» з 2014 року поповнилась не одною тисячею героїв, які загинули в зоні АТО. Але війна – не причина забувати про тих, хто першими поклав голови у боротьбі із режимом.
Патріотичне виховання і пам’ять про героїв має бути завжди. Вони першими поклали свої голови за наше право жити у вільній, самодостатній державі, за право на людську гідність і національну самоідентичність.
Фракція «Громадянська позиція» закликає Львівську обласну раду звернутись до міських голів міст головного значення, голів районних адміністрацій та голів районних рад Львівщини з тим, аби кожен район, який має честь сказати, що тут жив герой Небесної сотні, віддав належну шану місцевому герою та зобов’язати встановити сіті-лайти, біг-борди чи в інший спосіб – постійно нагадувати громаді про ту жертву, яку принесли заради своєї нації ці новітні герої.
Адже наші герої живуть рівно стільки, скільки живе пам’ять про них».