Одним із головних завдань нового президента стане реформування судової гілки влади в Україні. Так вважає член політичної партії «Громадянська позиція» Єгор Фірсов, про що заявив в ефірі ТРК «Вінниччина».

«Судова гілка влади фактично знищена. Вона працює у форматі телефонного права або у форматі хабарів. Тобто, хто заплатив, той виграв. Або якщо Адміністрація Президента телефонує в той чи інший суд, суд приймає потрібне рішення», - каже Фірсов.

Він вважає, що у наступного президента буде одним із головних завдань реформувати суд. На думку Єгора Фірсова, треба почати з Верховного суду.

«Я впевнений, що 120 людей для Верховного суду у нас знайдеться. Потім треба приймати рішення про Антикорупційний суд. 60-80 суддів, які будуть забезпечувати судочинство щодо топ-корупціонерів. Це буде спеціалізований суд, де можна знайти людей, які будуть розслідувати справи топ-корупціонерів. Я вірю, що це можна зробити з новим принциповим президентом», - додав Фірсов.

Також він зазначив, що Україні потрібно переформатування правоохоронних органів, деякі з яких варто ліквідувати взагалі.