Щонайменше до бюджету України не доходить від 280 до 400 мільярдів гривень, ці гроші дозволять підняти рівень життя людей вже сьогодні.

Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, коментуючи зростання мінімальної пенсії на 67 гривень.

«Якби уряд додав хоча б по 600 гривень, то можна було б про щось говорити. А коли додається 67 гривень, то от не треба над людьми знущатись. Це приниження. У програмі «Громадянської позиції» ми пояснюємо, як досягнути середньої зарплати в Україні від 700 євро і вище, а пенсії – 200 євро і вище. Це підвищення, які люди відчують», – зазначив Гриценко. Він наголосив, що для зростання виплат потрібно створювати умови для підняття економіки. «Розвиток економіки і бити по руках тих, хто краде. Оці два складники. От тоді підняти зарплати і пенсії – це реально. Я думаю, що і президент Зеленський, і новий парламент, новий Уряд повинні поставити собі таке завдання. Не боятися, не говорити, що це забагато. Не забагато. Я знаю, скільки пенсіонерів, я знаю, які пенсії. І я скажу так. Ми це рахували, не просто ми – партія «Громадянська позиція», а спільно з Українською Радою Бізнесу. Прорахували скільки не доходить до бюджету щороку: мінімальна цифра – 280 мільярдів гривень, максимальна цифра десь 400 мільярдів і навіть більше. Не доходить через те, що крадуть на митниці, на державних закупівлях, на надрах і так далі. Тому протидія корупції і створення умов для людей бізнесу. Це допоможе зміцнити нашу економіку», – пояснив Анатолій Гриценко.