Кандидати у президенти Анатолій Гриценко та Андрій Садовий постійно спілкуються щодо можливого об’єднання напередодні виборів та не мають конфліктів між собою.

Про це у програмі Drozdov сказав Анатолій Гриценко.

«В нас була розмова з Садовим, як, виходячи з нинішньої ситуації, двом командам зробити, щоб був переможний варіант і на президентських, і на парламентських, і на місцевих виборах, щоб змінити країну. Ми в контакті, конфліктів між нами немає», - сказав Гриценко.

Він підкреслив, що під час розмови із Садовим запропонував наприкінці лютого, з огляду на підтримку, щоб хтось зняв свою кандидатуру на користь іншого.

«Я сказав: якщо ми бачимо, що у вас реальний шанс перемогти, а в мене немає, я не буду лежачим поліцейським. Якщо навпаки, то давайте навпаки. Тоді це буде чесно. Ми шукаємо рішення, до кінця лютого це питання відкрите», - додав Анатолій Гриценко.

Він зауважив, що при такому підході головне враховувати не власні амбіції, а інтереси країни.

«Послідовність та відповідальність за країну має спонукати нас двох та інших повернутись до пошуку переможної історії. Країна важливіша. Об’єднання не відбудеться, якщо в когось внутрішні амбіції перевалять за інтерес країни. Я зроблю все, щоб формат був переможний. Цей процес ще йде», - запевнив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, у грудні Анатолія Гриценка підтримав лідер партії "Громадянський рух «Хвиля»" Віктор Чумак, лідер партії "Громадський рух "Рідна країна" Микола Томенко та голова Європейської партії України Микола Катеринчук.