Представник партії «Громадянська позиція» Микола Томенко на зустрічі в Херсоні з представниками культури та освіти зазначив відсутність уваги до гуманітарної сфери з боку політиків.

«Мене дивує, чому гуманітарна політика взагалі сьогодні не є предметом активної дискусії в передвиборчі кампанії. Складається враження, що нікого не цікавить що буде з бібліотеками, закладами культури, чи почнуть нарешті будувати школи й дошкільні заклади. Власне, це стосується особливо обласних центрів, де їх катастрофічно не вистачає.

Натомість, вся виборча кампанія налаштована на шоу. Навіть імператори в Римській імперії шоу розбавляли хлібом. Таке враження, що в Україну будуть скоро возити туристів, щоб показати як влада навчилася заробляти і розважатись, а народ – виживати», – сказав Томенко.

Політик звернувся до всіх працівників гуманітарної сфери не мовчати й голосно говорити про проблеми, які накопичились в період глибокої байдужості влади. Він також зазначив одну з місій партії «Громадянська позиція» в парламенті.

«Однією з наших місій в парламенті є те, щоб з «зеленого» президента зробити «синьо-жовтого». Зеленський повинен розуміти свою сферу повноважень й відповідальності. Особливо важливо сьогодні донести до нього те, що він на цій посаді знаходиться для того, щоб реалізовувати основні засади Конституції в межах його повноважень та передвиборчої програми, а не працевлаштовувати друзів та організовувати шоу для народу», – зазначив він.